O Benders

Gięcie blachy, profilowanie nawet do 8 metrów długości

Benders

Kilka słów o nas

Firma BENDERS SP. Z.O.O. powstała jako odpowiedź na coraz większą profesjonalizację usług związanych z plastyczną obróbką blach. Szybka realizacja zleceń i obsługa jaką otaczamy naszych klientów to czynniki, które pozwoliły nam wystartować w 2005 roku i rozwijać się do dnia dzisiejszego.

Wypadkowa wielu kompetencji pracowników, zaangażowanie oraz nowoczesna technologia sprawia, że firma generuje zlecenia z całego kraju i nieustanie poszerza zakres swojej działalności. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych projektów oraz wielu klientów podejmujących z nami wieloletnią współpracę.

Otwarci na potrzeby i oczekiwania

Nasi klienci cenią nas za jakość, solidność oraz elastyczne podejście do realizowanych zleceń. Jesteśmy również otwarci na niestandardowe projekty, zarówno w zakresie technologii wykonania, materiałów oraz kształtu, jak i terminów realizacji.

Tak szeroki zakres produktów oraz wysoką jakość jesteśmy w stanie zapewnić głównie dzięki wykwalifikowanemu i profesjonalnemu zespołowi, wspieranemu przez nowoczesny sprzęt. Nieustanie podnosimy swoje kwalifikacje i szukamy prostszych i bardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów.budynek budynek

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?