O Benders

Gięcie blachy, profilowanie nawet do 8 metrów długości

Benders

KILKA SŁÓW O NAS

BENDERS SP. Z.O.O. to firma zajmująca się obrabianiem różnego rodzaju metali, która powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na usługi związane z plastyczną obróbką blach. Od 2005 roku do dnia dzisiejszego stale się rozwijamy, zapewniając naszym klientom szybką i sprawną realizację zleceń oraz profesjonalną obsługę.

Wypadkowa wielu kompetencji pracowników, zaangażowanie oraz nowoczesna technologia sprawiają, że firma generuje zlecenia z całego kraju i nieustanie poszerza zakres swojej działalności. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych projektów oraz wielu klientów podejmujących z nami wieloletnią współpracę.

OTWARCI NA POTRZEBY I OCZEKIWANIA

Nasi klienci cenią nas za jakość, solidność oraz elastyczne podejście do realizowanych zleceń. Jesteśmy również otwarci na niestandardowe projekty, zarówno w zakresie technologii wykonania, materiałów oraz kształtu, jak i terminów realizacji.

Tak szeroki zakres produktów oraz wysoką jakość jesteśmy w stanie zapewnić głównie dzięki wykwalifikowanemu i profesjonalnemu zespołowi, wspieranemu przez nowoczesny sprzęt. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i szukamy prostszych i bardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów.

PROFESJONALNA WSPÓŁPRACA

Nie ma takiego zadania, którego byśmy nie wykonali. Jako profesjonalna firma specjalizująca się w plastycznej obróbce blach przyjmujemy nawet najbardziej nietypowe projekty. Zamówienia realizujemy zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami klientów, zawsze służąc im swoim doradztwem i pomocą. Dbamy o kontakt z każdym klientem, gdyż uważamy, że dzięki dobrej współpracy można osiągnąć najlepsze rezultaty.

Wizytówką naszej firmy jest obróbka plastyczna blach, ale zajmujemy się również tworzeniem m.in. profili zimnogiętych, rynienek uprawowych czy parapetów stalowych i aluminiowych. By zapewnić naszym klientom usługi na wysokim poziomie, korzystamy zarówno z nowoczesnej technologii, jak i solidnych materiałów. Powierzone nam projekty staramy zrealizować się zawsze w możliwie jak najkrótszym czasie, dbając przy tym o doskonałą jakość wykonania. Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że Twój projekt będzie dopracowany w każdym szczególe i wykonany z najwyższą starannością.

budynek budynek

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?